صفحه اصلی
مقالات
ارتباط با ما

(محصولات بازرگانی پارس بکسل(سیم بکسل

سیم بکسل 6x37

سیم بکسل 6x37

سیم بکسل 37*6 فولادی ساخت کشورهای آلمان، کره، ژاپن و چین با کاربرد تخصصی و استفاده در جرثقیل ها با ساختار خاص خود بسیار منعطف و دارای مقاوت بالاست.“جابه جایی حرفه ای مواد” نیازمند ابزار حرفه ای می باشد. یکی از مهمترین ابزار های جابه جایی سیم بکسل، است بنابراین باید سیم بکسل های حرفه ای برای جابه جایی های حرفه ای استفاده گردد. سیم بکسل های 37*6 با توجه به ساختار داخلی و انعطاف بیشتر خود نسبت به مدل های19*6 برای کاربرد های صنعتی و حرفه ای به کار می روند. “هسته” سیم بکسل بخش مرکزی آن است که رشته‌ها ... (برای مشاهده متن کامل ادامه مطلب را کلیک کنید)
سیم بکسل19x7

سیم بکسل19x7

سیم بکسل 7*19 بسیار کار آمد جهت استفاده در تاورکرین ها و جرثقیل ها است. همچنین انعطاف بالا و نیروی گسیختگی بسیار بالایی دارد. این سیم در بالابرهای ساختمانی نیز استفاده می شود. برای جابجایی اجسام سنگین و اجسامی که دارای حساسیت بالایی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بافت به علت قدرت زیادی که دارد بر اثر فشار زیاد، دچار جمع شدگی شده و به حالت فنر درمی آید.
سیم بکسل 6x19

سیم بکسل 6x19

این سیم به سیم بکسل حفاری نیز معروف می باشد. از جمله موارد کاربرد این سیم، استفاده در جرثقیل ها ، بالابر ها ، پرس ها و حفاری می باشد. انعطاف بالا و طول عمر مناسب سیم بکسل حفاری ، فاکتور های مهمی برای محبوبیت این بافت بین مصرف کنندگان به شمار می رود. از ویژگی های این سیم انعطاف پذیری بالا ، استحکام کششی مطلوب آن و مقاومت مناسب در برابر حرارت می باشد.
سیم بکسل هشت رشته

سیم بکسل هشت رشته

سیم بکسل های هشت رشته پارس بکسل با هسته فولادی و کنفی قابل انعطاف و نرم جهت استفاده در انواع آسانسور و بالابر های برقی
سیم بکسل 35x7 نتاب (پوست ماری)

سیم بکسل 35x7 نتاب (پوست ماری)

نرم و قابل انعطاف جهت استفاده کردن در کرین ها و جرثقیل های ماشینی
سیم بکسل 6x12

سیم بکسل 6x12

از ویژگی های این نوع سیم بکسل می توان به:
-بسیارنرم وقابل انعطاف برای تناژ بسیار پایین
-جهت استفاده در بالابر های ساختمانی
-بسته بندی ها و بستن با تریلرها
اشاره کرد.