صفحه اصلی
مقالات
ارتباط با ما

بازرگانی پارس بکسل

درسال 1375 و با هدف مشارکت در آبادانی و ارائه ی خدمات صادقانه به مشتریان، فعالیت خود را آغاز نموده است. و همواره سعی بر این نموده که صداقت را سرلوحه فعالیت خود قرار دهد.
بازرگانی پارس بکسل با مدیریت آقای حسین قدرتی ابتدا در زمینه ابزار های صنعتی شامل:
سیم بکسل، زنجیر، اتصالات و واردات جرثقیل های دستی شروع به فعالیت نموده و اکنون آمادگی دارد در زمینه کلیه کالاهای صنعتی از قبیل:
سیم بکسل های فولادی و کنفی، زنجیر و اتصالات، جرثقیل های برقی به کلیه مجموعه های صنفی، کارخانجات، تاورکرین ها، سنگ بری و غیره خدمات ارائه نماید.
پارس بکسل نمایندگی رسمی WKTO ، DIMOND , VITAL می باشد.
سیم بکسل

سیم بکسل

سیم بکسل به مجموعه ای از سیم ، لایه سیم و مغزی گفته می شود که در آن سیم بکسل به طور مارپیچ می تابند و لایه را تشکیل می دهند، تعدادی لایه نیز با یکدیگر به دور مغزی تابیده و سیم بکسل را تشکیل می دهند.
جرثقیل

جرثقیل

جرثقیل سقفی برای جابجایی بار در انبارها و سالن‌های صنعتی کاربرد دارد. این جرثقیل معمولاً دارای دو ریل موازی است که به صورت افقی در طول سالن جرثقیل به صورت (محدود در شش جهت) بر روی آن حرکت می‌کند.
ترولی حرکتی

ترولی حرکتی

ترولی حرکتی به ریل مخصوص خود (تیر آهن) متصل شده و با چرخ های تعبیه شده در آن به سادگی در راستای ریل(تیر آهن) حرکت می کند. در بخش پایینی ترولی حرکتی محلی برای آویز کردن جرثقیل دستی وجود دارد. بنابراین با ترکیب جرثقیل دستی و ترولی حرکتی شما می توانید اجسام را به صورت عمودی و افقی در راستای یک ریل(تیر آهن) جابه جا نمایید.
شگل

شگل

شگل ها جزو اتصالات پرمصرف در اسلینگ سیم بکسل و زنجیر در اتصالات لیفتینگ می باشند که در تیپ های مختلف با برند و تناژ مختلف تولید و عرضه می شوند. تیپ های معمول شگل ها شامل شگل نعلی ساده و یو شکل ساده و بصورت شگل نعلی و یو شکل پیچ و مهره ای می باشند که از 0.5 الی 150 تن در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.
قلاب

قلاب

فروش انواع قلاب و تجهیزات باربرداری
تسمه

تسمه

تسمه حمل بار جهت بلند کردن بار های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این تسمه ها بر اساس رنگ ها کد بندی شده اند که معرف حد مجاز بار آنها می باشد.
ورق گیر

ورق گیر

ورق گیر یا گیره ها در عملیات باربرداری و تجهیزاتی برای گرفتن وبلند کردن ورقها و ستونهای فلزی هستند. ورق گیرها در انواع مختلف ساخته شده و براساس وزن بار مشخص می شوند.ورق گیرها بصورت عمودی و افقی میبا شند که بستگی به تناژ و مدل آن به انواع ضامن دار و بدون ضامن با دهانه فک گاز گیر از 0 تا 100 میلیمتر تقسیم بندی میشوند .
سایر محصولات پارس بکسل

سایر محصولات

برای مشاهده سایر محصولات بازرگانی پارس بکسل از قبیل انواع و اقسام زنجیر ها، سوکت ها، قلاب دینام، بست سیم بکسل، انواع جکلوی، مهارکش، تیفور و غیره بر روی ادامه مطلب کلیک کنید...